ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان قالب حرفه ای شیک و مدرن برای وبلاگ های فارسی زبان

قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای عمومی بلاگ بیان
این قالب در 8 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای 105 با طراحی سازگار با گوشی و تبلت برای  سیستم بلاگ بیان، قالب ریسپانسیو خبری برای  بلاگ بیان

هشدار: قبل از خرید این قالب برای بلاگ بیان، شما باید امکان درج اسکریپت را از طریق پنل بلاگ بیان خریداری کرده باشید و این امکان برای شما فعال باشد. شما می توانید این امکان را از طریق پنل بلاگ بیان خود و منوی امکانات و ابزارها > امکانات اختیاری > امکان استفاده از جاوا اسکریپت خریداری نمائید. چنان چه امکان درج اسکریپت برای وب شما فعال نیست می توانید نسخه های بتای این قالب یعنی نسخه شماره 7 و نسخه شماره 8 را که فاقد هرگونه اسکریپتی می باشند مورد استفاده قرار دهید. در بین نسخه های فعلی این قالب نسخه شماره 7 و نسخه شماره 8 فاقد اسکریپت می باشند.

هشدار:  چنان چه این قالب را خریداری کنید و قابلیت امکان استفاده از جاوا اسکریپت برای پنل بلاگ بیان شما فعال نباشد تنها می توانید از نسخه های شماره 7 و 8 این قالب استفاده کنید و برای استفاده از نسخه های دیگر مسئولیتی متوجه نقاش نخواهد بود.

نکته مهم:  چنان چه می خواهید بخش های مختلف قالب را خودتان کنترل نمایید از نسخه شماره 6 قالب استفاده کنید. در اینجا راهنمایی های لازم برای انجام این کار برای شما ارائه می گردد. برای استفاده هر چه بهتر از نسخه شماره 6 قالب مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا از طریق پنل بیان خود به منوی تنظمیات و از آنجا به بخش تنظیمات پیشرفته مراجعه نمائید:

 

2- سپس تنظیمات زیر را انجام دهید: (امکان انتخاب تصویر و استفاده از نشانه را فعال کنید)

 

3- حال پس از کلیک بر روی دکمه نشانه جدید نشانه های زیرا را ایجاد کنید: 

 

 

4- پس از ایجاد نشانه ها دکمه ذخیره را کلیک کنید:

5- حال به بخش مدیریت مطالب رفته و پست هایی را که می خواهید به بخش هایی که می خواهید مربوط کنید:

 

6- چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن slider است انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر عریض بالای صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر چهار مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 1366 در 458 پیکسل باشند:

7-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن special است (با شناسه فارسی مطالب ویژه) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر نواری میانی صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر 10 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 300 در 100 پیکسل باشند:

8-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن admin است (با شناسه فارسی سردبیر) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدرپایین بخش مطالب ظاهر خواهد شد. حداکثر 3 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد- دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 200 در 81 پیکسل باشند:

9-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن photo-posts است (با شناسه فارسی تصویری) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر نواری فوتر صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر 10 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 200 در 200 پیکسل باشند:

 

 

دقت داشته باشید همه راهنمایی لازم برای استفاده بهتر از نسخه شماره 6 قالب در اینجا ارائه شده است و نقاش مسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی شما در استفاده از این امکانات ندارد و چنان چه درخواست راهنمایی بیشتر نمایید به همین صفحه هدایت خواهید شد.

 

 

 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان
اين قالب 4337 بار مشاهده شده است
برچسب ها
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.
نکته سئو

کیفیت پایین سایت و مطالب با ریسک بالا تاثیر منفی در سئو سایت شما خواهد گذاشت. در واقع لینک‌دهنده‌ها و مطالب بی‌کیفیت به راحتی باعث جریمه شدن شما توسط موتورهای جستجوگر می‌شود. مطالب سایتتان را در درجه اول مطابق با میل بازدیدکنندگان تهیه کنید و نه موتورهای جستجوگر. تهیه مطالبی که رنکینگ را بالا ببرد اما در بازدیدکنندگان ایجاد انگیزه نکند و روی فروشتان تأثیری نگذارد کاری کاملاً بیهوده است.

مهم

سرعت خالص این قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید. این قالب جزو قالب های با حجم متوسط به بالا محسوب می شود و ممکن است به خاطر عکس هایی که روی پست های خود می گذارید و یا هر دلیل دیگری اندکی کند به نظر آید.

نقاش هیچ ادعایی را در مورد سرعت قالب های خود نخواهد پذیرفت زیرا نقاش هیچ ادعایی در مورد سرعت قالب های خود ندارد.

قبل از خرید توضیحات قالب و قوانین ارائه خدمات قالب سایت نقاش را مطالعه نمایید. چنان چه سوال یا ابهامی داشتید می توانید به صفحه سوالات متداول سایت مراجعه کنید.

نقاش هر قالب را تنها برای همان سیستم وبلاگدهی پشتیبانی خواهد کرد که کد را برای آن سیستم نوشته باشد.

نقاش مسئولیتی در قبال ادعای برخی از سیستم های وبلاگدهی برای قابل استفاده بودن قالب های سیستم های دیگر در آن سیستم ندارد زیرا سیستم ترجمه قالب آنها را نقاش تولید نکرده است تا در قبال آنها مسئولیتی داشته باشد.

دقت داشته باشید هر قالب را تنها برای سیستمی مورد استفاده قرار دهید که قالب اختصاصی آن سیستم موجود باشد.

دسترسی سریع

برگزیده ها
پیشنهاد نقاش
برترین ها